• Taze
6COM Extreme 10301 10 Gb/s SFP + SR Alıcı-verici için Uyumlu, 10GBASE-SR MMF 850nm 300 m

6COM Extreme 10301 10 Gb/s SFP + SR Alıcı-verici için Uyumlu, 10GBASE-SR MMF 850nm 300 m

Rating 
₺ 16.99

Ürünün miktarı
Varolan

  özellikler uyumlu Extreme P/N : 1030110 Gb, Ultra Kısa Ulaşmak MM, 850nm, OM3 üzerinde 100 m/150 m OM4 üzerinde, LC SFP +dalga boyu : 850nmveri Hızı : 10 Gbpsulaşmak : 300 m Form Faktörü : SFP +lif Tipi : MMFlif Tipi : >-7.3 Rx Sens. (d Bm) : -9.9 ~-1sıcaklık (℃) : 0 ~ 40 uygulamalar B-Series-B5 C-Series-C5 S-Serisi K-Serisi C5210 (Kablosuz)7100-Series QSFP-SFPP-ADPT Port Adaptörünot : 1. Normally, biz her için yaklaşık % 60% gerçek değeri ilan edecek Ekspres paket. gümrük vergileri var varsa, bunu ödemek gerekir. biz gümrük vergi ayı olmaz.
2. mal aldıktan sonra, ilk kez ürün görünüm dikkatle kontrol edin, ürün özellikleri ve doğrulama test yapmak ve makineyi kullanmak, herhangi bir sorunuz bulursanız, hemen çevrimiçi hizmeti ulaşın lütfen, biz iade veya değiştirme için uygulayabilirsiniz prosedürleri doğrulama sonra sizin için.
3. We kaynağı tamamen teknolojisi desteği ömür boyu. eğer herhangi bir isteği varsa, biz tatil hariç 24 saat içinde size cevap verecektir.

Ürün verisi

Marka Adı:
SFPNEXT
Model Numarası:
6C-SFP+-SR
Form Type:
SFP+
Data Rate:
10.3Gbps
Wavelength:
850nm
Distance:
300
Interface:
LC duplex
Optical Components:
VCSEL 850nm
Cable Type:
MMF
DDM Support:
Yes
TX Power:
-6.5~-1dBm
RX Sens:
< -11.1dBm

En İyi Kalifiye Kategori